Akustické tapety

Akustické tapety AFONFLEX od italské společnosti RESINFLEX jsou určené k podstatnému snížení zvukových odrazů, jsou speciálně navrhnuté pro konferenční a nebo jednací místnosti, kanceláře, hotelové haly, jídelny, společné prostory v bytových blocích, školky, domy důchodců ale i obývací pokoje, domácí kino místnosti, herny, schodiště.

 

Hotelové haly

Konferenční místnosti

Kina a divadla

Nemocnice

Akustický komfort – Aphonflex je vinylová tapeta konstruovaná s diferenciálními vrstvami, které umožňují dokonalou rovnováhu mezi absorpcí a odrazem zvukových vln uvnitř uzavřené oblasti a zároveň zabraňuje „echo efekty“ „(prodloužená rezonance) a zastavení zvukové vlny z vnější strany. Vzhledem k vysoké úrovni absorpce zvuku (30 -60% zMFmedzi250a1000Hz), je Aphonflex v souladu s normami požadovanými v nemocnicích a školách atd.

Zvuková korekce – Aphonflex je v souladu s požadavky řádné zvukové reflexe vytvořením správné rezonance a zlepšuje akustické efekty uvnitř místnosti. Jinak řečeno, Aphonflex absorbuje „HF“ rušivé efekty a zvyšuje čistotu slyšitelných kmitočtů a zlepšuje jejich příjem (kina, hlediště, konferenční místnosti, divadla, diskotéky, nahrávací studia atd.)

Zvuková izolace – Aphonflex umožňuje vysokou úroveň obousměrného odhlučnění, zastavením hluku zvenku a zabraňuje zvukem uvnitř místnosti uniknout.

© 2017 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila webnika.cz - Veronika Petříková