Služby
Zde najdete, naši celou nabídku služeb

Je pro nás samozřejmostí vyhovět klientům v nejkratším možném termínu. Pokud se rozhodnete pro sjednání osobní schůzky, rádi Vás navštívíme přímo na místě realizace. Nabízíme Vám i osobní návštěvu ve vzorkovně Fit Interiéru. Zde se můžete seznámit s kompletní nabídkou materiálů a typů služeb.

Jsme česká firma.

Zboží odebíráme od prověřených výrobců.

Rádi Vám poskytneme vzorky.

Spolupracujeme s architekty a designéry.

Jsme česká firma zabývající se profesionálními realizacemi stylových interiérů.

Specializujeme se na dodávku a instalaci tapet, látek, koberců, stínicí techniky a doplňků. Jednotlivé prvky významnou měrou ovlivňují celkový dojem z prostor. Použití kvalitních materiálů zaručuje praktičnost a pohodlí.

Rádi se Vám budeme věnovat a na požádání Vám rádi poskytneme vzorky vybraných materiálů.

Soustředíme se na detaily a dotažení instalací do puntíku

Zboží odebíráme od prověřených výrobců. Spolupracujeme se zkušenými architekty a interiérovými designéry. Soustředíme se na detaily a dotažení instalací do puntíku (pokládka koberců, potahy, závěsy a dal.) Součástí Vašeho projektu můžeme být již od prvních návrhů, ale stejně dobře umíme revitalizovat existující prostory.

Jsme spolehlivými partnery majitelů kancelářských a obchodních prostor, hotelů, developerů, veřejně prospěšných institucí, ale rádi se ujmeme i Vašeho domova. Prohlédněte si galerii.

© 2017 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila webnika.cz - Veronika Petříková