Vescom
Tapety a textílie z kvalitních materiálů

Všechny materiály VESCOM jsou řádně certifikovány pro veřejné prostory a jsou odolné vůči šíření plamene.

TAPETY

Tapety Vescom v sobě mají inovaci a smysl pro moderní interiéry. Kolekce tapet VESCOM obsahují jednoduchost a styl. Tyto vinylové tapety mají skvělé funkční vlastnosti, jsou odolné, stálobarevné, proto jsou s oblibou používány ve veřejných prostorách, zejména hotelů a administrativních budov.

Jsou určeny do prostor kde jsou kladeny vysoké nároky na hygienu a trvanlivost. Všechny tyto vinylové tapety obsahují antibakteriální složku Bio-Pruf, která zabraňuje prostupnosti bakteriím. Výrobce VESCOM vyvinul i velmi speciální kolekci pro segment zdravotnictví a to vinylové tapety s povrchovou úpravou TEDLAR. Tato úprava je velmi odolná vůči agresivním chemikáliím a díky této vlastnosti se tapety dnes používají s oblibou i na operačních sálech. Výhodou těchto tapet je vysoká odolnost a nádherná škála barev, dokonale nahradí tradiční materiály používané řadu let ve zdravotnictví.

VESCOM má ve svém portfoliu i nadčasovou řadu textilních tapet, které se vyznačují svou jednoduchostí a kvalitou materiálů. Tyto kolekce nechají vyniknout přírodním materiálům jako je hedvábí a len. Jejich všestranné využití ať už ve veřejných representativních prostorách nebo soukromí je oceňováno architekty i zákazníky již řadu let.

Textílie

Kolekce textilií VESCOM  jsou zaměřené především na projektový program. Neznamená to ale, že by tyto materiály nenašli uplatnění i v rezidenčních a bytových projektech.

VESCOM materiály jsou oblíbené pro svou kvalitu, jednoduchost a stálost u všech svých zákazníků. Tyto materiály se vyznačují osobitým stylem, širokou škálou struktur a barev. V těchto kolekcích naleznete mnoho krásných materiálů od transparencích záclonovin až po blackouty a dekorativní textilie. Nesmíme opomenout řadu potahových materiálů.

Kolekce jsou rozděleny na textilní a vinylové potahové materiály. Všechny tyto materiály jsou hojně využívány i řadou světových výrobců sedacího nábytku.

© 2017 Všechna práva vyhrazena | Vytvořila webnika.cz - Veronika Petříková